Záverečný event v sezóne 2022


Ahojte okruhári,

čaká nás záverečné podujatie v tejto sezóne a my by sme vám radi predstavili septembrový program.
Opakovane sme sa rozhodli zaradiť do programu vytrvalostný 3-hodinový pretek – endurance race. Snáď nám tentokrát bude počasie priať viac ako naposledy.

Štandardne budú organizované aj individuálne preteky seriálu Piston cup a čaká nás vyhodnotenie tohto seriálu pretekov za celú sezónu.
Najočakávanejšou udalosťou však určite bude losovanie o motorky Yamaha R1 a Yamaha R6.

Program záverečného septembrového podujatia, ktorý bude v termíne 19. 9. – 20.9. 2022 je v prílohe.

Teraz pár slov o samotnom programe. Najpodstatnejšou zmenou je, že sme sa rozhodli vymeniť vytrvalostné preteky s individuálnymi pretekmi. V pondelok 19.9.2022 budú individuálne preteky seriálu Piston cup a vytrvalostný závod sa pôjde v utorok 20.9.2022. Túto zmenu sme sa rozhodli urobiť preto, aby sme mali viac času na spoločnú oslavu víťazov individuálnych pretekov, celkových víťazov seriálu Piston cup a výhercov motoriek. To znamená, že v pondelok večer budeme losovať aj výhercov motoriek.

Celé to v pondelok zavŕšime spoločným posedením pri dobrom jedle, kde zároveň zhodnotíme tohtoročnú sezónu a povieme si pár slov k tej budúcoročnej.
Záujemca resp. záujemkyňa o septembrové podujatie si môže kúpiť dvojdňovku (19. – 20. 9.), alebo samostatné jednodňovky. Cena za dvojdňovku je           270 Eur, cena za jednodňovku je 150 Eur.

Dvojdňový účastník automaticky získava hlas do losovania o motorku Yamaha R6 a dvojdňový účastník, ktorý sa kvalifikuje do individuálnych pretekov získava hlas do losovania o motorku Yamaha R1.

Keďže opakovanie je matka múdrosti, tak pripomíname, že body za umiestnenie v individuálnych pretekoch seriálu Piston cup získava len účastník, ktorý si zakúpil dvojdňovku. Ten, kto si zakúpi jednodňovku sa môže zúčastniť pretekov, miesto na štartovom rošte bude mať za kvalifikovanými dvojdňovými účastníkmi a po ukončení pretekov bude vyňatý z poradia a nebudú mu pridelené žiadne body. Inými slovami, všetky benefity, to znamená body do seriálu pretekov, vecné ceny a hlasy do losovania o motorky získavajú len dvojdňoví účastníci.