Einzel- und Gruppenunterricht


Jazdenie na motorke je nebezpečné, ale zábavné.

 

RMoto Academy je agentúra zameraná na podujatia v oblasti motoršportu. Naši inštruktori majú BMW Motorrad certifikáciu tourguide a instructor, vyžadovanú na BMW Motorrad Test. Taktiež sú oficiálnymi trénermi 1. a 2. stupňa Slovenskej Motocyklovej Federácie.

Volám sa Radek Matuška a som zakladateľom a hlavným trénerom RMoto Academy. Viac ako 25 rokov som aktívne jazdil v teréne – motokros a enduro, 15 x som dojazdil a z toho 2 x vyhral majstrovstvá sveta družstiev Six Days, pričom vrcholom mojej kariéry bola účasť a úspešné dojazdenie na Dakare – najnáročnejšej rally na svete. Opakovane som vyhral majstrovstvá SR, ČR, či Nemecka v endure a cross country.

Na okruhových dňoch poskytujeme už viac ako 10 rokov inštruktáž pre jazdcov na okruhu. Či už pre úplných nováčikov, alebo pre skúsených jazdcov, ktorí chcú zrýchliť a jazdiť technickejšie.

Dlhé roky spolupracujeme s renomovanými zahraničnými agentúrami a preto sme radi, že máme možnosť byť pri vzniku novej slovenskej moto agentúry – Okruhári.

V rámci okruhov spoluorganizujeme voľné jazdy, tréningy, preteky BMW S 1000 RR CUP, alebo FIM Women’s Training Camp Qatar. Pôsobíme na okruhoch po celej Európe a to celoročne.

Môžete sa teda spoľahnúť, že naše nadobudnuté okruhové skúsenosti, ktoré vám počas tréningov na okruhu a iných podujatiach odovzdáme, sú cenné skúsenosti z dlhoročnej praxe a nie frázy naštudované z knižiek.

Tešíme sa na spoločné zážitky a vidíme sa na podujatiach s Okruhármi.

Radek Matoška